www.muudart.com ’dan yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Siparişiniz Türkiye’deki adresinize ortalama 7-10 iş günü içerisinde özel paketinde kargo firmasına teslim edilir. Kargoya verilen siparişinizin teslim tarihi, teslimat adresinize göre farklılık gösterecektir. 600 km uzaklığa kadar taşınacak gönderiler 1-3 iş günü içerisinde teslim edilirken; 600 km’den daha uzak adreslere 2-4 iş günü içerisinde teslimat yapılabilir.

Satın aldığınız ürün sizi tatmin etmediyse ürününüzü kullanılmamış olarak, orjinal ambalajı ve faturasıyla bize 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün iadelerinde gönderi masrafı Muudart’a ait değildir.
Kullanılmış veya hasar görmüş ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilememektedir.

İade süreciniz tamamlandığında ödeme tutarınız en geç 2-4 iş günü içerisinde kredi kartınıza/banka hesabınıza geri yatırılır. İade tutarınızın hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilir.

Dikkat edilmesi gereken hususlar

Siparişinizi teslim alırken kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ile yada sorunlu ürünle karşılaşırsanız lütfen paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için return@muudart.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.